فهرست بستن

بازار میناکاری اصفهان مرکز خرید ظروف میناکاری روی مس

بازار میناکاری اصفهان
5/5 - (1 امتیاز)

بازار فروش میناکاری

بازار میناکاری اصفهان واقع در میدان نقش جهان است که متشکل از مجموعه زیادی از کارگاه های میناکاری روی مس می باشد. در بازار میناکاری اصفهان می توانید با هنرمندان و صنعتگران نصف جهان از نزدیک دیدار کرده و با هنر میناکاری روی مس بیشتر آشنا شوید.

هنر میناکاری نه تنها در بین ایرانیان، بلکه در بین علاقه مندان به صنایع دستی در سایر کشوها، از جایگاه ویژه ایی برخوردار است. فروشگاه صنایع دستی بازار مینا یکی از معتبرترین مراکز فروش ظروف میناکاری در اصفهان است که بیش از 1دهه محصولات خود را بصورت آنلاین به مشتریان عرضه می کند.

 

بازار میناکاری اصفهان
بازار میناکاری اصفهان

بازار میناکاری اصفهان یکی از جاذبه‌های گردشگری مهم این شهر است که توریست‌ها و علاقمندان به هنر میناکاری را به خود جذب می‌کند.بازار میناکاری اصفهان علاوه بر محصولات جذاب میناکاری مکانی برای آموزش و یادگیری این هنر به علاقه‌مندان صنایع دستی مینای اصفهان است.

این بازار با فراهم کردن امکان خرید محصولات میناکاری با کیفیت یکی از مراکز مهم صنایع دستی در ایران بشمار می رود.بازدید از این بازار فرصتی است برای آشنایی با فرهنگ و هنر کشور عزیزمان و همچنین شما می توانید با خرید محصولات دست ساز از هنرمندان و صنعتگران کشورمان حمایت کنید.

بازار مینا

شما در بازار میناکاری اصفهان نه تنها محصولات صنایع دستی میناکاری، بلکه بسیاری از صنایع دستی نصف جهان را مشاهده کرده و در صورت تمایل می توانید سفارش دهید.

ظروف فیروزه کوبی،ملیله کاری،قلمزنی،مس و پرداز،تشعیر،خاتم کاری و … نمونه هایی از دست سازهای ارزشمند کشورمان است که می توانید در بازار میناکاری اصفهان مشاهده نمائید.

 

قیمت ظروف در بازار میناکاری اصفهان

قیمت ظروف میناکاری اصفهان با توجه به کیفیت ساخت آنها متفاوت است. اساتید مختلفی مشغول به فعالیت در زمینه ساخت محصولات میناکاری شده هستند که شما می توانید امضای آنها را بر روی ظرف یا در زیر آنها مشاهده نمائید.

هر کارگاهی با توجه به زمان صرف شده و همچنین کیفیت زیرساخت مس و لعاب، بر روی ظروف مینای خود قیمت گذاشته و به بازار صنایع دستی کشور عرضه می دارد.

مطمئنا قیمت ها رقابتی بوده و محصولات میناکاری ارزشمند تر از بهای پرداخت شده در بازار می باشند. در صورتی که قصد خرید مینای اصفهان را داشته باشید می توانید از کارگاه های مختلف استعلام کرده و پاییت ترین قیمت را بدست آورید، البته پایین ترین قیمت به معنی با کیفیت ترین محصول نیست.

بازار میناکاری اصفهان
بازار میناکاری اصفهان

خرید ظروف میناکاری

خرید ظروف میناکاری در بازار به صورت سنتی انجام می گردد. فروشگاه های مختلف، محصولات صنایع دستی خود را برای فروش به مردم عرضه کرده و مشتریان می توانند با مقایسه محصولات بصورت حضوری، با توجه به سلیقه خود، بهترین ها را انتخاب نمایند.

طرح های ظروف میناکاری اصفهان متفاوت استف چرا که همگی اثر دستان هنرمندان نقاشان میناکار بوده و بدون هر گونه طرح از پیش کشیده شده ایی نقاشی می شوند.

نقاشی میناکاری اصفهان بر خلاف میناکاری لالجین همدان بصورت ذهنی و بدون کمک از هر گونه شابلون انجام می گردد. به منظور خرید حضوری می توانید به بازار میناکاری اصفهان مراجعه کرده و بهترین ها را انتخاب و سفارش دهید.

میناکاری روی مس

میناکاری روی مس بیشتر در اصفهان تولید شده و از این رو شما می توانید کارگاه های مختلف مرتبط با میناکاری روی مس را در نصف جهان پیدا کنید. مسگری، خمکاری و لعاب کاری از جمله مشاغل مرتبط با هنر میناکاری روی مس می باشند.

رابطه نزدیکی بین کارگاه های مختلف وجود دارد تا هنرمندان با تعامل بیشتر قادر به تولید ظروف مینای اصفهان باشند. لازم به ذکر است بدانید فعالیت هر کدام از این کارگاه ها بصورت زنجیره وار به یکدیگر مرتبط است.

از این رو اگر کارگاه خمکاری کار خود را بدستی انجام ندهد، کارگاه لعاب کاری با مشکل مواجه شده و اگر لعاب خوب بر روی ظروف مسی زده نشود، نقاش میناکار نمی تواند نقاشی بدون ایراد بکشد و در مرحله نهایی کوره کاری محصول خوبی تولید نمی شود.

تولید میناکاری مرغوب مستلزم انجام صحیح هر مرحله بوده و نیاز به تعامل بین کارگاه های مختلف صنایع دستی می باشد.

 

بازار میناکاری اصفهان
بازار میناکاری اصفهان

اساتید میناکاری اصفهان

اساتید میناکاری اصفهان محصولات بسیار زیبایی به بازار صنایع دستی کشور عرضه می دارند. افراد زیادی دراین حوزه مشغول فعالیت بوده و کارگاه های مختلفی به آموزش و تولید ظروف میناکاری روی مس می پردازند.

ظرافت و کیفیت کاری برخی از اساتید میناکاری منحصر بفرد بوده و برای مشتریان شناخته شده تر هستند. اساتیدی مانند شکراله صنیع زاده، مرتضی اسماعیلی، غلامحسین فیض الهی و …

از افراد صاحب نظر در تولید ظروف میناکاری روی مس بوده که در سال های متمادی بهترین هنرآموزان را تربیت و به بازار میناکاری اصفهان معرفی کرده اند. امروزه بسیاری از کارگاه های صنایع دستی میناکاری توسط همین هنرجویان مستعد اداره می شود.

تولید کنندگان میناکاری

تولید کندگان ظروف میناکاری در اصفهان در سطوح مختلف مشغول فعالیت هستند. برخی از سازندگان محصولات میناکاری، بصورت تیراژ بالا فعالت داشته و برخی بصورت کارهای هنری و در تیراژ کم.

شرکت ها و سازمان های مختلف می توانند به منظور تهیه انواع هدایای تبلیغاتی سالیانه خود، محصولات میناکاری شده را از کارگاه های تولیدی در اصفهان تهیه نموده تا در هزینه ها صرفه جویی گردد.

انواع تابلو میناکاری، قاب میناکاری و تندیس های میناکاری شده از محبوب ترین سفارشات سازمانی بوده که در تیراژ بالا بشمار توسط تولید کنندگان میناکاری انجام می گردد.

بازار میناکاری اصفهان
بازار میناکاری اصفهان

فروشگاه های میناکاری

با گشت و گذار در اطراف میدان نقش جهان اصفهان می توانید فروشگاه های میناکاری و بطور کلی صنایع دستی اصفهان را مشاهده نمائید. خرید محصولات زیبای هنری از فروشگاه های سنتی و قدیمی صنایع دستی برای توریست ها و گردشگران داخلی و خارجی بسیار جذاب است.

مشتریان و عاشقان صنایع دستی رنگارگ ایرانی می توانند بهترین محصولات هنری نصف جهان را مشاهده و با توجه به سلیقه خود انتخاب مطمئنی داشته باشند.

حضور پرشور گردشگران در میدان نقش جهان اصفهان حس بسیار خوبی بوجود آورده و می تواند آخر هفته بسیار خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

خرید اینترنتی میناکاری

خرید اینترنتی میناکاری از فروشگاه های آنلاین مانند بازار مینا به شرط اعتماد از کیفیت محصولات، ساده تر و با هزینه کمتر انجام می گردد. هزینه خرید آنلاین میناکاری اصفهان از سراسر کشور به مراتب کمتر بوده و شما می توانید براحتی سفارشات خود را از هر کجای کشور در اختیار داشته باشید.

مشاهده متنوع ترین محصولات صنایع دستی میناکاری شده از طریق سایت و اپلیکیشن ساده تر از خرید حضوری بوده و با هزینه مشخص برای مشتریان ارسال می گردند.

خرید اینترنتی میناکاری مانند دیگر محصولات صنایع دستی فروشگاه یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن محصولات شیک هنر بشمار می رود.

 

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *