فهرست بستن

تندیس گلدان مس و نقاشی 20 سانتی طرح مهر و ماه

تندیس گلدان مس و نقاشی
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس گلدان مس و پرداز 20 سانتی

تندیس گلدان مس و نقاشی 20 سانتی طرح مهر و ماه از زیباترین تندیس های صنایع دستی اصفهان است. طراحی هنرمندانه این محصول برای تلفیق تندیس و لوح تقدیر تحسین‌برانگیز است.

گلدان مس و نقاشی به کار رفته در این محصول نیز یکی از جدیدترین صنایع دستی اصفهان است. بنابراین حتی مؤسساتی که پیش از این آثار صنایع دستی را به عنوان هدایای سازمانی انتخاب کردند می‌توانند هدیه تبلیغاتی خاص و جدیدی سفارش دهند.

تندیس گلدان مس و نقاشی
تندیس گلدان مس و نقاشی

مشخصات تندیس گلدان مس و نقاشی طرح مهر و ماه

تندیس گلدان مس و نقاشی ۲۰ سانتی طرح مهر و ماه یکی از اعضای خانواده تندیس طرح مهر و ماه است. در طرح مهر و ماه، بدنه چوبی تندیس پرداز که در برگیرنده لوح تقدیر نیز هست با الهام از هلال ماه طراحی شده است.

جایگاه گلدان در این تندیس می‌تواند با گلدان میناکاری، گلدان خاتم کاری، گلدان فیروزه کوبی یا گلدان مس و پرداز تکمیل شود. منظور از گلدان مس و پرداز همان گلدان مس و نقاشی است

تندیس گلدان مس و نقاشی
تندیس گلدان مس و نقاشی

که به عنوان یک هنر جدید مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. در این هنر بر روی قسمتی از گلدان نقوش سنتی با زمینه رنگ لاجوردی نقاشی می‌شوند.

ترکیب رنگ متفاوت این محصول با سایر صنایع دستی اصفهان یکی از دلایل محبوبیت آن است.

تندیس لوح سپاس

تندیس لوح سپاس محصولی است که با کاربرد دوگانه تندیس و لوح تقدیر ساخته می‌شود. از آنجایی که در اغلب مراسم‌های سازمانی، رویدادها و همایش‌ها تندیس و لوح تقدیر هم‌زمان به افراد هدیه داده می‌شود این محصولات تلفیقی محبوبیت زیادی دارند.

تندیس گلدان مس و نقاشی
تندیس گلدان مس و نقاشی

تندیس لوح تقدیر طرح مهر و ماه یکی از محصولاتی است که تمامی اجزای آن بسیار ظریف و زیبا طراحی شده است. در ساخت سفارشی این تندیس متن مورد نظر مشتری برای تقدیرنامه بر روی فضای هلالی شکل موجود حک می‌شود.

علاوه بر آن مشتری می‌تواند از فضای پایه تندیس نیز برای نصب پلاک اختصاصی خود استفاده کند.

قیمت تندیس گلدان با گلدان

انواع تندیس با گلدان صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی ماندگار محبوبیت زیادی دارند. قیمت تندیس با گلدان به نوع اثر، کیفیت آن و ابعاد گلدان بستگی دارد.

تندیس گلدان مس و نقاشی
تندیس گلدان مس و نقاشی

به عنوان مثال تندیس گلدان مس و نقاشی بزرگ جزو هدایای تبلیغاتی خاص و نفیس محسوب می‌شود که قیمت بالایی دارند. اما تندیس گلدان میناکاری کوچک با طراحی ساده قیمت بسیار مناسبی دارد.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *