فهرست بستن

تابلو لوح تقدیر میناکاری مشبک چوبی

تابلو لوح تقدیر میناکاری
5/5 - (1 امتیاز)

قاب لوح تقدیر میناکاری

تابلو لوح تقدیر میناکاری مشبک چوبی یکی از زیباترین انواع لوح تقدیر صنایع دستی است. بهره‌گیری از صنایع دستی در ساخت لوح تقدیر در این محصول منجر به خلق یک هدیه نفیس و ماندگار شده است.

این محصول به عنوان لوح تقدیر تودیع و معارفه، لوح تقدیر تشکر از همکاران و به طور کلی یک‌ تابلو تقدیر و تشکر انتخاب بسیار مناسبی است.

تابلو لوح تقدیر میناکاری
تابلو لوح تقدیر میناکاری

مشخصات تابلو لوح تقدیر میناکاری چوبی مشبک

لوح تقدیر میناکاری شده طرح تابلو چوبی مشبک یک قاب چوبی شکیل است که داخل آن یک بشقاب میناکاری و یک لوح تقدیر نصب شده است. ابعاد این قاب چوبی ۳۳×۲۳×۳ سانتی‌متر و قطر بشقاب میناکاری آن ۹ سانتی‌متر است.

تلفیق هنر برش با لیزر و میناکاری در این محصول نمای بسیار زیبایی پدید آورده است. به جز نقوش تزئینی روی قاب، یک زمینه مشبک چوبی نیز برای بشقاب میناکاری در نظر گرفته شده است.

این قاب مشبک تناسب میان بشقاب میناکاری و قاب را افزایش می‌دهد. لوح تقدیر این مجموعه نیز در قالب یک پلاک فلزی طراحی شده و در مجاورت بشقاب میناکاری نصب می‌شود.

تابلو لوح تقدیر میناکاری
تابلو لوح تقدیر میناکاری

لوح تقدیر را می‌توان از میان نمونه‌های آماده انتخاب نمود و یا با متن و طراحی اختصاصی سفارش داد.

خرید لوح تقدیر و سپاس

تقریباً تمام مؤسسات فرهنگی و سازمان‌های مختلف به خرید لوح تقدیر و سپاس نیاز دارند. در خرید لوح تقدیر، جلوه محصول و قیمت نهایی آن اهمیت زیادی دارد.

تابلو لوح تقدیر میناکاری به عنوان یک هدیه یادبود نفیس جلوه بسیار خوبی دارد. به طور کلی انواع لوح تقدیر صنایع دستی در مقایسه با سایر محصولات بازار از جلوه و ارزش بسیار بیشتری برخوردارند.

تابلو لوح تقدیر میناکاری
تابلو لوح تقدیر میناکاری

لذا اگر به دنبال یک لوح تقدیر ماندگار برای ثبت برند یا نام رویداد خود هستید حتماً از میان این محصولات انتخاب کنید. چنین محصولی برای تقدیر از پرسنل، تقدیر از افراد برتر، یادبود مناسبتی،‌ یادبود معارفه و تودیع کارآمد است.

قیمت لوح تقدیر میناکاری شده

قیمت لوح تقدیر میناکاری شده طرح تابلو چوبی مشبک بر اساس کیفیت مواد اولیه،‌ نوع طراحی و تیراژ سفارش تعیین می‌شود.

تابلو لوح تقدیر میناکاری
تابلو لوح تقدیر میناکاری

طراحی سفارشی یا طراحی نقوش ظریف و پیچیده موجب افزایش قیمت محصول می‌شود. البته قیمت این محصول در سفارشات عمده کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

 

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *