فهرست بستن

تندیس میناکاری آیه طرح وان یکاد

تندیس میناکاری آیه
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری و ان یکاد

تندیس میناکاری آیه طرح و ان یکاد یک گزینه ایده‌ال برای هدایای تبلیغاتی مذهبی است. امروزه انواع تندیس میناکاری اصفهان در طرح‌های مختلف ملی، ‌مذهبی و خلاقانه تولید می‌شود.

تندیس و ان یکاد از جمله محصولاتی که به خاطر باور عمومی برای رفع چشم زخم محبوبیت زیادی دارد. به همین دلیل نمونه تندیس میناکاری و ان یکاد در بازار اصفهان فراوان است. این محصول به عنوان هدیه یادبود مراسم مختلف قابل استفاده است.

 

تندیس میناکاری آیه
تندیس میناکاری آیه

مشخصات تندیس میناکاری طرح آیه و ان یکاد

تندیس و ان یکاد از یک بدنه چوبی تشکیل شده و یک بشقاب میناکاری برای زیباسازی بر روی آن نصب شده است. بدنه چوبی تندیس با الهام از نمادهای مذهبی یا اشکال انتزاعی طراحی می‌شود.

بخش میانی صفحه چوبی زمینه کار به درج آیه و ان یکاد اختصاص دارد. پیرامون آیه با دستگاه لیزر نقوش اسلیمی یا نقش گل و برگ برش زده شده و به صورت مشبک تبدیل می‌شود.

یک بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز در بالای آیه و ان یکاد نصب می‌شود. در نهایت این صفحه بر روی یک پایه چوبی مستحکم نصب می‌شود. ابعاد این محصول حدود ۲۸×۱۶×۳ سانتی‌متر خواهد بود.

تندیس میناکاری آیه
تندیس میناکاری آیه

خرید تندیس میناکاری اصفهان

تندیس و ان یکاد تنها یک نمونه تندیس میناکاری اصفهان است. در میان هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری به عنوان یک هدیه خاص و نفیس شناخته می‌شود.

این محصول به خاطر جلوه و ارزش بالای این هنر سنتی هدیه‌ای ماندگار محسوب می‌شود. بنابراین شرکت‌های بزرگ و معتبر برای هدیه یادبود مناسبتی یا هدیه تبلیغاتی چنین محصولاتی را انتخاب می‌کنند.

گرچه تنوع طرح و نقش این محصولات در بازار صنایع دستی بسیار زیاد است با این حال امکان سفارش محصول اختصاصی نیز وجود دارد. به عبارت دیگر مشتری می‌تواند طرح کلی تندیس، نقوش درج شده بر بخش‌های مختلف و حتی ابعاد کار را به دلخواه خود انتخاب کند.

تندیس میناکاری آیه
تندیس میناکاری آیه

قیمت تندیس میناکاری آیه

قیمت تندیس میناکاری طرح آیه و ان یکاد به طرح، ابعاد و کیفیت کار بستگی دارد. اما سفارش این محصول در تیراژ بالا موجب تعدیل قیمت آن می‌شود.

بنابراین مؤسسات بزرگ می‌توانند تنها با درج نام برند خود بر روی این محصول از آن به عنوان هدیه یادبود برای مناسبت‌ها و مراسم مختلف استفاده کنند.

تندیس میناکاری آیه
تندیس میناکاری آیه

 

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *