فهرست بستن

تندیس میناکاری رها نمونه ایی از هدایای تبلیغاتی مینا کاری

تندیس میناکاری رها
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده رها

تندیس میناکاری رها را می‌توان به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خاص در اصفهان معرفی کرد. این تندیس مینا کاری با طراحی خاص خود یک محصول تلفیقی محسوب می‌شود.

در این تندیس از تلفیق هنر سنتی میناکاری با هنر مدرن معرق لیزری محصولی مدرن و تماشایی خلق شده است. طراحی خاص این محصول مورد پسند سلایق مختلف قرار می‌گیرد.

تندیس میناکاری رها
تندیس میناکاری رها

مشخصات تندیس میناکاری شده اصفهان طرح رها

تندیس میناکاری طرح رها بر اساس طرحی انتزاعی و خلاقانه تولید شده است. طراحی بدنه چوبی این تندیس با استفاده از چهار رنگ چوب مختلف انجام شده است.

استفاده از رنگ‌های متنوع ترکیبی چشم‌نواز در این تندیس پدید آورده است. نقوش برش خورده توسط دستگاه لیزر نیز بر زیبایی این بدنه چوبی افزوده است.

اما زیباترین بخش این محصول بشقاب میناکاری نصب شده در بالای تندیس است. بشقاب میناکاری روی مس یکی از زیباترین صنایع دستی اصفهان است که توسط هنرمندان این مرز و بوم نقاشی می‌شود.

تندیس میناکاری رها
تندیس میناکاری رها

ارزش بالای این محصولات نیز به خاطر دست‌ساز بودن آنها است. به همین دلیل در هنگام سفارش این تندیس انتخاب طرح بشقاب میناکاری نیز امکانپذیر است.

ابعاد تقریبی این تندیس با در نظر گرفتن پایه ۲۸×۱۵×۴ سانتی‌متر است. گفتنی است پایه این تندیس فضای مناسبی برای درج موارد دلخواه مشتریان است.

قیمت تندیس میناکاری

انواع تندیس میناکاری بر اساس کیفیت و ابعاد محصول قیمت متفاوتی دارند. اغلب تندیس های صنایعی دستی به صورت تلفیقی ساخته می‌شوند.

صفحه‌های چوبی به عنوان بدنه و زمینه کار و آثار صنایع دستی به عنوان بخش زینتی کار استفاده می‌شوند. در هر دو مورد هرچه ظرافت طرح و نقش کار بیشتر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

تندیس میناکاری رها
تندیس میناکاری رها

بنابراین با انتخاب طرح‌های ساده‌تر امکان سفارش محصولی با قیمت مناسب نیز وجود دارد. ضمن اینکه سفارش صنایع دستی به صورت عمده موجب کاهش قابل توجه قیمت می‌شود.

خرید تندیس میناکاری برای چه کسانی مناسب است؟

انواع تندیس میناکاری از جمله هدایای تبلیغاتی جالب و ماندگار است. این محصول به عنوان هدیه یادبود همایش‌ها، مراسم مناسبتی و بزرگداشت پرسنل و همکاران انتخاب مناسبی است.

تندیس میناکاری رها
تندیس میناکاری رها

ارگان‌های مختلف می‌توانند تندیس اختصاصی خود را با طرح و ابعاد دلخواه و با قیمت مناسب سفارش دهند.

 

تندیس میناکاری رها
تندیس میناکاری رها

 

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *