فهرست بستن

تندیس مشبک میناکاری شده

تندیس مشبک میناکاری
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری مشبک

تندیس مشبک میناکاری یکی از چندین طرح تندیس هدیه میناکاری است. تندیس میناکاری در میان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان جایگاه ویژه‌ای دارد.

این محصول به خاطر پایه چوبی از ساختار شکیل و به خاطر هنر میناکاری از جلوه بسیار زیبایی برخوردار است. ضمن اینکه هدایای تبلیغاتی میناکاری ارزش بسیار زیادی دارند.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری

مشخصات تندیس مشبک میناکاری

تندیس مشبک میناکاری به خاطر طرح مشبک بدنه چوبی آن با عنوان مشبک معرفی می‌شود. تمامی انواع تندیس چوبی میناکاری با یک بدنه چوبی و یک اثر میناکاری تولید می‌شوند.

بدنه چوبی کار از یک پایه محکم و یک صفحه تزئینی به عنوان زمینه کار تشکیل شده است. صفحه چوبی در قالب اشکال خلاقانه و انتزاعی طراحی شده و بر روی آن نقوش اسلیمی با دستگاه لیزر برش داده می‌شود.

یک بشقاب میناکاری به قطر ۱۰ سانتی‌متر نیز بر بالای بدنه چوبی نصب می‌شود. در مجموع این تندیس حدود ۲۵ سانتی‌متر ارتفاع، ۱۵ سانتی‌متر عرض و ۵ سانتی‌متر پهنا خواهد داشت.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری

وزن تقریبی این محصول نیز کمتر از ۲۰۰ گرم خواهد بود. گفتنی است در این محصول قابلیت افزودن مواردی چون جاقلمی نیز وجود دارد. به عبارت دیگر در صورت تمایل مشتری، تولیدکننده می‌تواند با افزودن جاقلمی این محصول را به یک محصول کاربردی تبدیل نماید.

هدایای تبلیغاتی میناکاری

بیشترین فروش انواع تندیس چوبی میناکاری فروش به عنوان هدیه تبلیغاتی است. بهره‌گیری از صنایع دستی برای تولید تندیس هدیه موجب افزایش جلوه ظاهری و ارزش مادی آن شده است.

لذا سازمان‌ها و مؤسسات فراوانی به دنبال هدایای تبلیغاتی میناکاری هستند. تولیدکنندگان این محصولات نیز با ارائه خدماتی چون تولید محصولات سفارشی و تولید هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت در سفارشات تعداد زیاد، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری

قیمت تندیس مشبک میناکاری

قیمت تندیس مشبک میناکاری بر اساس میزان پیچیدگی طرح، تعداد سفارش و کیفیت کار متفاوت است. بکارگیری نقوش ظریف و پیچیده و طراحی سفارشی از جمله مواردی است که سبب افزایش قیمت محصول می‌شود.

در مقابل، سفارش هدایای تبلیغاتی در تعداد بالا همواره موجب کاهش قیمت محصول می‌شود. محصولاتی چون تندیس مشبک میناکاری که مخاطب خاص و محدودی ندارند

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری

با درج نام سازمان یا برند تجاری می‌توانند به عنوان هدیه یادبود برای تمام مناسبت‌های خاص در طول سال مورد استفاده قرار گیرند.

 

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *