فهرست بستن

تندیس میناکاری چهار قل و هدایای تبلیغاتی مذهبی

تندیس میناکاری چهار قل
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری طرح چهار قل

تندیس میناکاری چهار قل یک هدیه نفیس در فهرست هدایای تبلیغاتی مذهبی است. تندیس میناکاری ۴ قل محصولی است که با الهام از نمادهای مذهبی و ایرانی طراحی شده است.

در این محصول از ترکیب آیات قرآنی و صنایع دستی تندیس نفیس و ارزشمندی خلق شده است. چنین محصولاتی به عنوان هدایای قرآنی و جوایز مذهبی کارایی بسیار خوبی دارند.

تندیس میناکاری چهار قل
تندیس میناکاری چهار قل

مشخصات تندیس میناکاری چهار قل

تندیس میناکاری طرح چهار قل با استفاده از المان مذهبی محراب طراحی و تولید شده است. بدنه اصلی این تندیس از جنس چوب بوده و به صورت نقش دو محراب تو در تو بر روی یک پایه چوبی طراحی شده است.

محراب کوچکتر با آیاتی از سور چهار قل و محراب بزرگتر با نقوش اسلیمی مزین شده است. تزئینات این بخش‌ها با استفاده از دستگاه لیزر با دقت و ظرافت انجام شده است.

یک بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز برای زیباسازی بر روی کار نصب شده که جلوه کار را دو چندان نموده است. ابعاد نهایی این محصول ارتفاع ۲۸ و عرض ۱۷ سانتی‌متر خواهد بود.

تندیس میناکاری چهار قل
تندیس میناکاری چهار قل

هدایای تبلیغاتی مذهبی

بسیاری از مؤسسات فرهنگی و سازمان‌های دولتی هدایای تبلیغاتی مذهبی را بر سایر محصولات ترجیح می‌دهند. در حقیقت آنها ترجیح می‌دهند هدیه اختصاصی ایشان حامل یک پیام معنوی و مذهبی نیز باشد.

با توجه به شهرت فواید چهار قل در نزد عموم مردم، این سور چهارگانه قرآن انتخاب مناسبی برای درج بر روی هدایای تبلیغاتی هستند. افزودن صنایع دستی از جمله بشقاب میناکاری ارزش و اعتبار این هدیه را مضاعف کرده است.

تندیس میناکاری چهار قل
تندیس میناکاری چهار قل

سفارش تندیس میناکاری مذهبی

تندیس میناکاری چهار قل یکی از هدایای تبلیغاتی مذهبی محبوب در بازار است. این محصول به عنوان نمونه تندیس میناکاری توسط اغلب تولیدکنندگان این حوزه تولید می‌شود.

اما امکان سفارش تندیس میناکاری با طرح و ابعاد اختصاصی نیز وجود دارد. مشتری می‌تواند آیات درج شده بر روی کار را نیز با دیگر آیات قرآنی یا عبارات مذهبی دلخواه خود جایگزین سازد.

تندیس میناکاری چهار قل
تندیس میناکاری چهار قل

ضمن اینکه پایه این محصول فضای مناسبی برای درج عنوان اهداکننده، مناسبت یا تاریخ مورد نظر است. البته این محصول به عنوان هدیه یادبود برای تقدیر از پرسنل و تجلیل از بزرگان نیز انتخاب شایسته‌ای است.

 

تندیس میناکاری چهار قل
تندیس میناکاری چهار قل

منبع : کافه مینا  CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *