فهرست بستن

تندیس میناکاری اصفهان طرح آموزگار

تندیس میناکاری آموزگار
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری روز معلم

تندیس میناکاری اصفهان طرح آموزگار یکی از هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم است. در این نمونه تندیس میناکاری با درج عنوان معلم، یک هدیه زیبا برای روز معلم خلق شده است.

طرح تندیس روز معلم معمولاً با تلفیق عنوان معلم با نقوش هنری اجرا می‌شود. نکته مهم انتخاب نقوش زیبا و تلفیق هنرمندانه آن با عنوان آموزگار است.

تندیس میناکاری آموزگار
تندیس میناکاری آموزگار

مشخصات تندیس میناکاری اصفهان طرح آموزگار

تندیس میناکاری طرح معلم از چهار بخش زمینه، پایه،‌ عنوان معلم و بشقاب میناکاری تشکیل شده است. هریک از این بخش‌ها از طراحی ویژه برخوردار بوده و در جلوه نهایی تندیس تأثیرگذارند.

زمینه کار یک صفحه دو لایه چوبی با رنگهای متضاد است که لایه رویی با نقوش ظریفی مشبک کاری شده است. عنوان معلم نیز به صورت دو لایه ساخته شده و بر روی صفحه زمینه نصب شده است.

تندیس میناکاری آموزگار
تندیس میناکاری آموزگار

این مجموعه بر روی یک پایه چوبی با فضای مناسب برای قرارگیری پلاک مشتری نصب شده است. بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر به عنوان مهمترین بخش زینتی کار نیز بر بالای تندیس نصب شده است.

ابعاد نهایی این تندیس حدود ۲۸×۱۶ سانتی‌متر می‌باشد.

هدایای تندیس میناکاری آموزگار

یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید هدایای تبلیغاتی مناسب روز معلم فروشگاه صنایع دستی اصفهان است. آثار صنایع دستی هم متنوع هستند و هم از لحاظ هنری و مادی ارزشمند محسوب می‌شوند.

تندیس میناکاری آموزگار
تندیس میناکاری آموزگار

تندیس میناکاری تنها یکی از محصولات مناسب برای کادو روز معلم است. این محصول به طور ویژه برای تقدیر جمعی از آموزگاران و اساتید یک مجموعه آموزشی انتخاب بسیار مناسبی است.

به خصوص اینکه خرید عمده صنایع دستی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

بهترین طرح تندیس روز معلم

نمونه‌های متنوع طرح تندیس روز معلم در بازار موجود است. حتی تندیس ارزان روز معلم نیز در بازار فراوان است. اما در انتخاب تندیس برای هدیه لازم است طرحی متناسب با شأن فرد مورد نظر انتخاب شود.

 

تندیس میناکاری آموزگار
تندیس میناکاری آموزگار

مهمترین مزیت محصولات صنایع دستی، ارزش بالای آنها به عنوان یک محصول هنری دست‌ساز است. لذا خرید کادو روز معلم از میان صنایع دستی نشانه احترام به مخاطب است.

به همین دلیل تندیس میناکاری طرح معلم همواره فروش بالایی دارد. در نتیجه تولیدکنندگان نیز تلاش می‌کنند نمونه‌های متنوعی از این محصول به بازار عرضه کنند.

تندیس میناکاری آموزگار
تندیس میناکاری آموزگار

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *