فهرست بستن

تندیس میناکاری شده طرح سرو

تندیس میناکاری سرو
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده سرو

تندیس میناکاری سرو یک نمونه تندیس میناکاری ارزان به شمار می‌رود. این محصول با الهام از نماد سرو یکی از نقوش اصلی در صنایع دستی ایران طراحی شده است.

طراحی این تندیس مینا کاری به صورتی است که به عنوان هدیه تبلیغاتی با اهداف مختلف کارایی دارد.

تندیس میناکاری سرو
تندیس میناکاری سرو

مشخصات تندیس میناکاری سرو

تندیس میناکاری شده طرح سرو از یک بشقاب میناکاری و یک زمینه چوبی با طرح سرو تشکیل شده است. در طراحی زمینه کار تلاش شده با استفاده از چند لایه چوب با رنگهای مختلف و هنر مشبک کاری بر زیبایی کار افزوده شود.

بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز کاملاً در میانه طرح سرو قرار گرفته است. در مجموع این محصول از طرح زیبا و چشم‌نوازی برخوردار است که مفهوم خاصی جز اصالت ایرانی را القا نمی‌کند.

تندیس میناکاری سرو
تندیس میناکاری سرو

به همین دلیل از این محصول می‌توان در مناسبت‌های مختلف استفاده نمود. ابعاد تقریبی این محصول ۲۹×۱۵ سانتی‌متر است. بر روی پایه کار نیز فضایی به ابعاد ۱۶×۳ سانتی‌متر برای درج اطلاعات اختصاصی مشتری وجود دارد.

هدایای تبلیغاتی اصفهان

در حیطه خرید هدایای تبلیغاتی تندیس محبوبیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بسیاری از فعالان صنایع دستی اصفهان در حوزه هدایای تبلیغاتی اصفهان نیز حضور پررنگی دارند.

تندیس میناکاری سرو
تندیس میناکاری سرو

آنها محصولات خاصی را با هدف ارائه به عنوان یک هدیه تبلیغاتی شیک تولید می‌کنند. این محصولات در عین برخورداری از جلوه و ارزش صنایع دستی از لحاظ قیمت نیز برای مشتریان مقرون به صرفه هستند.

انواع تندیس میناکاری اصفهان از جمله بهترین هدایای تبلیغاتی صنایع دستی است. البته در حوزه‌های دیگر از قبیل خاتم‌کاری و قلمزنی نیز محصولات متنوعی برای این منظور تولید می‌شود.

تندیس میناکاری سرو
تندیس میناکاری سرو

هدایای تبلیغاتی میناکاری

نمونه تندیس میناکاری در بازار صنایع دستی اصفهان فراوان است. تندیس میناکاری شده طرح سرو یکی از هدایای تبلیغاتی خاص با قیمت مناسب محسوب می‌شود.

به طور کلی در میان تندیس های میناکاری اصفهان محصولاتی که با بشقاب میناکاری تولید می‌شوند قیمت کمتری دارند. ضمن اینکه وجود اقلام اضافه مانند ساعت یا جاقلمی نیز موجب افزایش قیمت تندیس می‌شود.

تندیس میناکاری سرو
تندیس میناکاری سرو

اما محصولاتی که از طراحی نسبتاً ساده‌ای برخوردارند با قیمت بسیار مناسب به خریداران عمده عرضه می‌شوند. در نتیجه چنین محصولاتی برای هدایای تبلیغاتی شرکتی و مؤسسات بزرگ یک گزینه ایده‌آل هستند.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *