فهرست بستن

تندیس میناکاری شده طرح علی

تندیس میناکاری علی
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده علی

تندیس میناکاری علی یکی از طرح‌های خلاقانه در میان تندیس های میناکاری اصفهان است. این محصول با چینش هنرمندانه طرح کالیگرافی علی در کنار یک بشقاب میناکاری خلق شده است.

در مقایسه با سایر انواع تندیس چوبی، طراحی هنرمندانه این محصول تحسین‌برانگیز است.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

مشخصات تندیس میناکاری شده طرح علی

تندیس میناکاری طرح علی بر خلاف محصولات مشابه با یک صفحه زمینه طراحی نشده است. در این محصول طرح اسم علی در نقش زمینه کار قرار دارد.

استفاده از چوب‌های رنگارنگ در ساخت نام علی و پر کردن فضاهای خالی با قطعات چوبی مشبک جلوه زیبایی در این کار ایجاد نموده است. علاوه بر آن، استفاده از مولتی طلایی رنگ در لایه رویی اسم علی نمای زیبایی در این تندیس ایجاد کرده است.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

نصب یک بشقاب میناکاری نیز مکمل زیبایی این تندیس چوبی است. ابعاد کلی این تندیس ۲۸×۱۳ و ابعاد پایه چوبی آن ۱۲×۵/۴×۵/۴ سانتی‌متر است.

نصب یک پلاک اختصاصی طلایی رنگ بر روی پایه کار، این محصول را به یک هدیه تبلیغاتی شیک تبدیل می‌کند.

تندیس اسم علی

تندیس اسم علی از جمله محصولاتی است که مدل‌های متنوعی از آن در بازار موجود است. طرح اسم علی از جمله طرح‌هایی است که کارایی فراوانی دارد.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

هدیه تندیس میناکاری علی

این محصول به عنوان هدیه روز پدر، هدیه عید غدیر و به طور کلی هدیه تبلیغاتی سازمانی در همایش‌ها و رویدادهای مختلف کارایی دارد.

ضمن اینکه هرساله در روزهای ۱۳ رجب یا عید غدیر مسابقات و جشنواره‌های مختلفی برگزار می‌شود که این محصول می‌تواند به عنوان هدیه یادبود این رویدادها انتخاب شود.

نکته قابل تأمل این است که بسیاری از تندیس های موجود در بازار ارزش هنری و حتی مادی خاصی ندارند. در حالی که تندیس میناکاری طرح علی به خاطر وجود یک بشقاب میناکاری ارزش مادی قابل توجهی دارد.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

حال اگر چنین محصولی با یک طراحی خلاقانه و نو ساخته شود ارزش هنری نیز خواهد داشت.

طرح تندیس روز پدر

تندیس اسم علی بهترین طرح تندیس روز پدر است. این محصول به عنوان هدیه روز مرد برای تمام آقایان در سنین مختلف مناسب است.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

ضمن اینکه تندیس های صنایع دستی به عنوان یک محصول هنری مورد پسند اغلب افراد با سلایق مختلف قرار می‌گیرند. بنابراین چنین محصولاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی ماندگاری زیادی دارند.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *