فهرست بستن

تندیس میناکاری شده عید فطر

تندیس میناکاری عید فطر
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری عید

تندیس میناکاری عید فطر یک هدیه تبلیغاتی شیک برای مؤسسات معتبر است. هدایای تبلیغاتی عید فطر در جوامع اسلامی اهمیت زیادی دارند. زیرا عید سعید فطر یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است.

لذا محصولی که به عنوان هدیه عید فطر انتخاب می‌شود باید محصولی فاخر و ارزشمند باشد. تندیس های صنایع دستی یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی خاص محسوب می‌شوند.

تندیس میناکاری عید
تندیس میناکاری عید فطر

مشخصات تندیس میناکاری شده عید فطر

تندیس میناکاری عید فطر یکی از زیباترین تندیس های میناکاری اصفهان است. بر خلاف اکثر تندیس‌های موجود در بازار، زمینه چوبی این محصول بسیار پرکار بوده و از چندین لایه تشکیل شده است.

به جز زمینه مشبک‌کاری شده و دولایه کار، نماد هلال ماه و عنوان عید فطر نیز به طور مجزا طراحی شده‌اند. حتی هلال ماه نیز با نقوش ظریف مشبک کاری شده است.

تندیس میناکاری عید
تندیس میناکاری عید فطر

در نتیجه زمینه کار به تنهایی نیز از جلوه بسیار زیبایی برخوردار است. اما نصب یک بشقاب میناکاری بر بالای تندیس ارزش آن را مضاعف کرده است.

هدایای تبلیغاتی عید فطر

هدیه عید فطر برای مؤسسات فرهنگی و نهادهای دولتی مرتبط با کشورهای مسلمان اهمیت زیادی دارد. علاوه بر آن اختتامیه مسابقات و جشنواره‌های برپا شده در ماه رمضان نیز معمولاً در عید فطر برپا می‌شود.

تندیس میناکاری عید
تندیس میناکاری عید فطر

در چنین مواردی تدارک یک هدیه تبلیغاتی عید فطر که ارزش فرهنگی و مادی داشته باشد اهمیت زیادی دارد. انواع تندیس صنایع دستی برای این منظور انتخاب بسیار هوشمندانه‌ای است.

زیرا در کنار ارزش ذاتی آثار صنایع دستی،‌ امکان طراحی و تولید محصول سفارشی مطابق خواست مشتری نیز وجود دارد.

قیمت تندیس میناکاری عید فطر

تندیس میناکاری عید فطر می‌تواند با قیمت دلخواه مشتری طراحی و تولید شود. زیرا در چنین محصولاتی میزان پیچیدگی و ظرافت نقوش در قیمت نهایی بسیار تأثیرگذار است.

تندیس میناکاری عید
تندیس میناکاری عید فطر

بنابراین طراحی یک تندیس میناکاری ارزان نیز امکان‌پذیر است. از بدنه چوبی تندیس گرفته تا طرح بشقاب میناکاری می‌تواند به انتخاب مشتری اجرا شود.

البته خرید عمده نمونه‌های موجود در فروشگاه صنایع دستی معمولاً انتخاب بهتری است. زیرا فروش عمده صنایع دستی با تخفیف قابل توجهی صورت می‌گیرد.

بنابراین حتی بدون سفارش یک محصول ساده و ارزان نیز می‌توان یک خرید مقرون به صرفه داشت. خرید هدایای تبلیغاتی مذهبی برای مناسبت های مختلف با قیمت ارزان امکان پذیر است.

تندیس میناکاری عید
تندیس میناکاری عید فطر

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *