فهرست بستن

تندیس میناکاری اصفهان طرح امام علی

تندیس میناکاری علی
Rate this post

تندیس میناکاری شده علی

تندیس میناکاری علی محصولی از صنایع دستی اصفهان را می‌توان یک نمونه ایده‌آل از هدایای تبلیغاتی فرهنگی دانست. حاصل همجواری صنایع دستی، نقوش اسلیمی و نام مبارک امام علی(ع) ترکیبی فاخر و دلنشین است که برای مقاصد مذهبی و فرهنگی بسیار مناسب است.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

مشخصات تندیس میناکاری اصفهان طرح امام علی

تندیس میناکاری طرح امام علی از یک بدنه و پایه چوبی و یک بشقاب میناکاری تشکیل شده است. صفحه زمینه کار به صورت یک صفحه مشبک بر روی یک صفحه ساده با رنگهای متضاد طراحی شده است.

صفحه مشبک با نقوش اسلیمی برش خورده که در کنام نام امام اول شیعیان مفاهیم مذهبی را القا می‌کند. نام مبارک حضرت علی(ع) به صورت جداگانه و به صورت دو لایه طراحی شده و بر روی صفحه زمینه نصب شده است.

نصب بشقاب میناکاری با قطر ۹ سانتی‌متر بر بالای کار نیز زیبایی این تندیس را تکمیل نموده است.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

هدایای تبلیغاتی فرهنگی

در میان هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری جلوه بسیار زیبایی دارد. این محصول هم برای مراسم‌های مناسبتی و هم برای تقدیر از افراد مناسب است. تندیس اسم علی یک نمونه تندیس میناکاری است که فروش بالایی دارد.

این تندیس برای مناسبت‌های مختلف مانند میلاد امام علی(ع) و روز پدر و نیز روز عید غدیر یک هدیه ایده‌آل است. ضمن اینکه این محصول برای انواع مراسم تجلیل و تقدیر از افراد نیز کارایی دارد.

نهادها و سازمان‌های دولتی می‌توانند با خرید این تندیس به صورت عمده در طول سال به تناسب موقعیت از آن استفاده کنند.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

فروش تندیس میناکاری

فروش تندیس میناکاری امروزه توسط اغلب تولیدکنندگان صنایع دستی صورت می‌گیرد. نمونه تندیس میناکاری طرح امام علی در بازار فراوان است. محصولات مختلف هم از لحاظ طراحی زمینه کار و هم از لحاظ طراحی نام علی با یکدیگر تفاوت دارند.

حتی امکان طراحی اختصاصی برای مشتریان نیز وجود دارد. البته بسیاری از سازمان‌ها ترجیح می‌دهند یکی از طرح‌های موجود در بازار را انتخاب کرده و پلاک اختصاصی خود را بر روی کار نصب کنند.

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

بر روی پلاک، اطلاعاتی از قبیل نام برند یا رویداد و سایر عبارات دلخواه مشتری درج می‌شود. بهترین مکان برای نصب پلاک،‌ پایه تندیس است. با نصب پلاک عملاً محصول اختصاصی مشتری خلق می‌شود.

هدایای تبلیغاتی تندیس میناکاری علی

تندیس میناکاری علی معمولا برای تهیه هدیه روز مرد در زمان ولادت حضرت علی (ع) سفارش داده می رود. سازمان ها و ارگان های مختلف از تندیس میناکاری امام علی برای هدایای تبلیغاتی روز پدر بهره می برند.

 

تندیس میناکاری علی
تندیس میناکاری علی

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *