فهرست بستن

تندیس میناکاری شده طرح الله

تندیس میناکاری الله
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده الله

تندیس میناکاری الله یکی از انواع تندیس صنایع دستی است که کاربردهای فراوانی دارد. این محصول هم به عنوان هدایای تبلیغاتی مذهبی و هم به عنوان هدیه یادبود مراسم مختلف انتخاب مناسبی است.

گفتنی است این محصول با طراحی ساده و شکیل خود در زمره تندیس های میناکاری ارزان قرار می‌گیرد.

تندیس میناکاری الله
تندیس میناکاری الله

مشخصات تندیس میناکاری شده طرح الله

تندیس طرح الله یک نمونه تندیس میناکاری است که از طراحی نسبتاً‌ ساده‌ای برخوردار است. در بدنه چوبی تندیس لفظ جلاله الله بر روی یک صفحه مشبک با نقوش اسلیمی نصب شده است.

این مجموعه بر روی یک پایه جعبه مانند نصب شده است. در واقع بشقاب میناکاری نصب شده بر بالای تندیس مهمترین بخش زینتی این کار است.

البته بکارگیری انواع چوب با رنگهای مختلف نیز در زیبایی محصول نقش بسزایی دارد. در مجموع، این تندیس در عین سادگی جلوه بسیار خوبی دارد.

تندیس میناکاری الله
تندیس میناکاری الله

خرید تندیس میناکاری طرح الله

خرید تندیس میناکاری طرح الله برای موارد زیادی قابل توصیه است. این محصول به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی مذهبی یا هدایای تبلیغاتی هنری جلوه بسیار خوبی دارد.

به عنوان هدیه یادبود جشنواره‌های مختلف، مراسم بزرگداشت مناسبت‌های خاص و مراسم تجلیل از بزرگان و پیشکسوتان نیز انتخاب مناسبی است. لازم به ذکر است امکان نصب پلاک اختصاصی مشتری با مطالب دلخواه بر روی پایه تندیس وجود دارد.

تندیس میناکاری الله
تندیس میناکاری الله

قیمت تندیس میناکاری الله

تندیس میناکاری شده طرح الله جزو محصولات نسبتاً ارزان در میان انواع تندیس صنایع دستی محسوب می‌شود. زیرا آثار صنایع دستی به خاطر دست‌ساز بودن ارزش بسیار بالایی دارند.

لذا تولیدکنندگان در کنار طرح‌های ظریف و پیچیده طرح‌های ساده‌تر با قیمت مناسب نیز به بازار عرضه می‌کنند. با در نظر گرفتن ارزش آثار میناکاری این تندیس با قیمت مناسبی عرضه می‌شود.

تندیس میناکاری الله
تندیس میناکاری الله

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان

خرید هدایای تبلیغاتی ارزان از میان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی کار دشواری است. زیرا آثار صنایع دستی هنر دستان هنرمندان این سرزمین است و با صرف زمان زیاد تولید می‌شود.

با این وجود تولیدکنندگان میناکاری و صنایع دستی تلاش می‌کنند برای فروش عمده، آثار خود را با قیمت مناسبی عرضه کنند. در نتیجه در میان محصولات فاخری چون تندیس های میناکاری اصفهان نیز آثاری با قیمت مناسب وجود دارد.

تندیس میناکاری الله
تندیس میناکاری الله

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *