فهرست بستن

تندیس میناکاری طرح فوتبال

تندیس میناکاری فوتبال
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری ورزشی

تندیس میناکاری فوتبال یک نمونه تندیس میناکاری اصفهان است که کمتر شناخته شده است. ترکیب یک هنر سنتی با یک ورزش امروزی ایده متفاوتی است که اگر به خوبی اجرا نشود نتیجه مطلوبی ندارد.

هدف از این طراحی، خلق محصولی فاخر برای تجلیل از ورزشکاران است. حاصل طراحی خلاقانه و اجرای هنرمندانه این تندیس ورزشی، محصولی شکیل و متفاوت است.

تندیس میناکاری فوتبال
تندیس میناکاری فوتبال

تندیس ورزشی فوتبال چیست؟

تندیس ورزشی فوتبال محصولی است که برای هدیه به فوتبالیست‌ها طراحی می‌شود. انواع تندیس ورزشی ارزان در بازار فراوان است که ارزش خاصی ندارند.

اما تندیس میناکاری طرح فوتبال محصولی خاص و استثنایی است که علاوه بر جلوه بسیار خوب ارزش بالایی نیز دارد.

این محصول به عنوان هدیه یادبود جشنواره‌های ورزشی، تقدیر از برندگان مسابقات ورزشی و یا تجلیل از ورزشکاران برتر انتخاب بسیار مناسبی است.

تندیس میناکاری فوتبال
تندیس میناکاری فوتبال

مشخصات تندیس میناکاری طرح فوتبال

تندیس میناکاری طرح فوتبال با استفاده از نقوش رایج مربوط به فوتبال طراحی شده است. یکی از مزایای معرق لیزری امکان اجرای تمامی نقوش با ظرافت‌های مربوطه است.

لذا برای این کار نقش توپ فوتبال و فوتبالیست به سادگی بر روی چوب اجرا شده است. طرح کلی بدنه تندیس نیز بی‌شباهت به طرح جام نیست. در مجموع بدنه چوبی این کار با یک طرح فوتبالی تمام و کمال به زیبایی اجرا شده است.

تندیس میناکاری فوتبال
تندیس میناکاری فوتبال

با این وجود یک بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز برای تکمیل زیبایی کار بر روی آن نصب شده است. ابعاد نهایی این محصول ۲۹×۱۸×۳ خواهد بود.

فروش تندیس میناکاری فوتبال

امروزه فروش تندیس میناکاری در فروشگاه‌های اینترنتی صنایع دستی رایج شده است. بسیاری از تولیدکنندگان صنایع دستی با راه‌اندازی سایت‌های اختصاصی محصولات خود را عرضه می‌کنند.

در خرید اینترنتی با حذف واسطه‌ها و مشکلاتی نظیر بعد مسافت، قیمت محصولات کاملاً ‌به صرفه خواهد بود. ضمن اینکه خرید عمده محصولات نیز باعث کاهش قیمت محصول خواهد شد.

تندیس میناکاری فوتبال
تندیس میناکاری فوتبال

گفتنی است تمامی طرح‌های موجود در فروشگاه‌های اینترنتی در واقع یک نمونه تندیس میناکاری هستند. این محصولات می‌توانند کاملاً با طرح اختصاصی مشتری به طور سفارشی نیز ساخته شوند.

بنابراین محدودیتی در طراحی و ابعاد تندیس وجود ندارد. مشتریان می‌توانند درج نام خود بر روی طرح‌های آماده را انتخاب کنند یا تندیس اختصاصی با طراحی دلخواه خود را سفارش دهند.

تندیس میناکاری فوتبال
تندیس میناکاری فوتبال

بهترین و ارزان ترین هدایای ورزشی را می توانید از صنایع دستی ارزشمند ایرانی در تیراژ بالا انتخاب کرده و سفارش دهید.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *