فهرست بستن

تندیس گلدان خاتم کاری سایز بزرگ

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس گلدان خاتم کاری

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری یکی از هدایای تبلیغاتی لاکچری محسوب می‌شود. این محصول به خاطر ارزش بالای گلدان خاتم کاری برای هدایای سازمانی شرکت‌های بزرگ و برندهای معتبر مناسب است.

خاتم کاری مانند میناکاری اصفهان یکی از صنایع دستی اصیل ایرانی است که حاصل اجرای آن بر روی گلدان مسی محصولی نفیس و ماندگار است.

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری
تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری

مشخصات تندیس گلدان خاتم کاری سایز بزرگ

تندیس گلدان خاتم کاری از یک گلدان مسی سایز بزرگ با تزئینات خاتم کاری و یک زمینه چوبی تشکیل شده است. زمینه چوبی تندیس طراحی نسبتاً ساده‌ای دارد و در واقع نوعی قاب برای گلدان محسوب می‌شود.

با این وجود در ساخت بدنه چوبی نیز از فیبرهای چوبی با رنگهای متنوع و هنر مشبک کاری استفاده شده است. گلدان خاتم کاری نصب شده در این محصول یک گلدان مسی به ارتفاع ۲۵ سانتی‌متراست که به نوار خاتم‌کاری به عرض تقریبی ۵ سانتی‌متر مزین شده است.

این تندیس دارای یک پایه چوبی به ابعاد ۲۰×۸×۵ سانتی‌متر است که فضای آن برای نصب پلاک اختصاصی مشتری مناسب است. در مجموع این تندیس حدود ۳۵ سانتی‌متر ارتفاع و حدود ۲۰ سانتی‌متر عرض می‌باشد.

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری
تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری

گلدان خاتم کاری حاصل اجرای هنر زیبای خاتم کاری بر روی یک گلدان مسی است. این گلدان هم به خاطر ارزش ذاتی فلز مس و هم به خاطر ارزش قطعات خاتم کاری ارزش بسیار زیادی دارد.

انواع گلدان مسی خاتم‌کاری بر حسب میزان تزئینات و کیفیت اجرای آنها قیمت متفاوتی دارند.

هدایای تبلیغاتی اصفهان

انواع تندیس صنایع دستی در صدر فهرست هدایای تبلیغاتی اصفهان قرار دارند. این محصولات به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه و ارزشمند برای هدیه یادبود همایش‌های مختلف و یا هدایای تبلیغاتی سازمانی انتخاب مناسبی است.

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری
تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری

تندیس میناکاری یا تندیس خاتم کاری از جمله محبوب ترین محصولات در این عرصه هستند.

قیمت تندیس صنایع دستی

انواع تندیس صنایع دستی بر اساس کیفیت کار و نوع آثار به کار رفته در آنها قیمت‌گذاری می‌شوند. مدل‌های مختلف تندیس با گلدان با استفاده از انواع گلدان میناکاری و خاتم کاری ساخته می‌شود.

تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری
تندیس گلدان بزرگ خاتم کاری

ابعاد گلدان، میزان تزئینات اجرا شده بر روی آن و کیفیت کار در قیمت نهایی محصول تأثیرگذار است. نکته مهم این است که برای خرید هدایای تبلیغاتی در تعداد بالا قیمت صنایع دستی کاملاً به صرفه خواهد بود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *