فهرست بستن

تندیس هدیه میناکاری اصفهان طرح عشق

تندیس میناکاری عشق
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس هدیه میناکاری اصفهان

تندیس میناکاری عشق یکی از انواع تندیس هنری است. از ترکیب میناکاری با شعر زیبای حافظ شیرازی در این محصول یک هدیه ارزشمند و اصیل ایرانی خلق شده است.

به اضافه اینکه این محصول یک نمونه تندیس میناکاری ارزان نیز محسوب می‌شود. زیرا بدنه چوبی تندیس طراحی ساده‌ای دارد و بشقاب میناکاری مهمترین بخش آن است.

تندیس میناکاری عشق
تندیس میناکاری عشق

مشخصات تندیس میناکاری اصفهان طرح عشق

تندیس هدیه میناکاری طرح عشق محصولی با طراحی ساده اما برازنده یک هدیه نفیس است. بدنه چوبی این تندیس با ترکیب رنگهای مختلف چوب به عنوان زمینه کار نقش خود را به خوبی ایفا می‌کند.

درج یک بیت شعر از حافظ با خط زیبا بر روی مولتی طلایی رنگ جلوه خاصی در این تندیس ایجاد کرده است. بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر به عنوان هدیه ارزشمند این مجموعه نیز در بالای کار نصب شده است.

تندیس میناکاری عشق
تندیس میناکاری عشق

ارتفاع نهایی این تندیس ۲۷ و عرض آن ۱۶ سانتی‌متر است. فضایی به وسعت ۵/۳×۱۶ سانتی‌متر بر روی پایه این تندیس برای درج اطلاعات اختصاصی اهدا کننده وجود دارد.

خرید تندیس میناکاری طرح عشق

تندیس میناکاری طرح عشق به صورتی طراحی شده که برای مقاصد گوناگون قابل استفاده است. درج یک بیت شعر عاشقانه این محصول را به یک هدیه هنری جذاب تبدیل کرده است.

نهادهای مختلف می‌توانند به عنوان هدایای تبلیغاتی هنری یا هدایای یادبود رویدادهای مختلف این محصول را انتخاب کنند. این محصول به عنوان هدیه یادبود رویدادهای ادبی و هنری یک محصول ایده‌آل است.

تندیس میناکاری عشق
تندیس میناکاری عشق

اما به عنوان هدیه روز معلم، هدیه روز مرد، هدیه روز زن، هدیه روز پرستار و … نیز می‌توان از آن استفاده نمود.

خرید تندیس میناکاری عشق

خرید تندیس هنری به عنوان هدیه یادبود برای افراد و رویدادهای مختلف مناسب است. آثار هنری به خاطر القای حس خوب، ماندگاری زیادی دارند. لذا انتخاب این آثار به عنوان هدیه تبلیغاتی می‌تواند ماندگاری برند شما را تضمین کند.

در این زمینه محصولات تلفیقی از محصولات تک بعدی کارایی بیشتری دارند. به عنوان مثال تندیس طرح عشق می‌تواند برای علاقمندان به صنایع دستی، علاقمندان به خوشنویسی،‌ علاقمندان به آثار چوبی و علاقمندان به ادبیات جذاب باشد.

تندیس میناکاری عشق
تندیس میناکاری عشق

بنابراین تلفیق هنرهای گوناگون جامعه مخاطب یک اثر را گسترده می‌سازد. در نظر گرفتن این نکات برای برآورد اثرگذاری هدایای تبلیغاتی ضروری است.

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *