فهرست بستن

تندیس گلدان مس و خاتم ۲۰ سانتی طرح مهر و ماه

تندیس گلدان خاتم کاری
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس گلدان مس و خاتم کاری

تندیس گلدان خاتم کاری یک تندیس هدیه خاص و ماندگار است. هنر خاتم کاری قدمت و ارزش بسیار زیادی دارد و گلدان مس و خاتم یکی از محصولات محبوب در این عرصه است.

لذا انتخاب تندیس هدیه گلدان مس و خاتم یک انتخاب هوشمندانه است. ضمن اینکه تندیس و لوح سپاس طرح مهر و ماه از جمله زیباترین تندیس های صنایع دستی اصفهان است.

تندیس گلدان خاتم کاری
تندیس گلدان خاتم کاری

مشخصات تندیس گلدان مس و خاتم ۲۰ سانتی طرح مهر و ماه

تندیس گلدان مس و خاتم طرح مهر و ماه از یک بدنه چوبی خاص و یک گلدان مس و خاتم به ارتفاع ۲۰ سانتی‌متر تشکیل شده است. در طرح مهر و ماه زمینه چوبی کار ترکیبی از تندیس و لوح تقدیر است.

لوح تقدیر این تندیس با الهام از هلال ماه طراحی شده و نمای بسیار زیبا و متفاوتی دارد. یک صفحه مشبک چوبی با رنگ تیره نیز فضای میان لوح و گلدان را پر کرده است.

تندیس گلدان خاتم کاری
تندیس گلدان خاتم کاری

این صفحه به صورتی طراحی شده که گلدان مسی به زیبایی در کنار آن قرار گیرد. گلدان مس و خاتم زیباترین عضو این مجموعه است. این مجموعه بر روی یک پایه چوبی به ابعاد ۱۷×۶×۵ سانتی‌متر قرار می‌گیرد.

با احتساب پایه، این تندیس در مجموع حدود ۲۸ سانتی‌متر ارتفاع دارد.

گلدان مس و خاتم

گلدان مس و خاتم یکی از آثار تلفیقی در صنایع دستی اصفهان است. هنر خاتم کاری بر بسترهای متنوعی قابل اجرا است. بیشتر محصولات موجود در بازار حاصل خاتم کاری بر روی محصولات چوبی است.

تندیس گلدان خاتم کاری
تندیس گلدان خاتم کاری

اما اجرای این هنر بر روی ظروف مسی نیز ترکیب چشم‌نوازی پدید می‌آورد. معمولاً قسمتی از گلدان مسی مثلاً‌ یک نوار پهن در میانه گلدان با این هنر زیبا آراسته می‌شود.

خرید تندیس گلدان خاتم کاری

خرید تندیس هدیه به عنوان هدایای تبلیغاتی سازمانی یا هدایای یادبود متداول است. تندیس هدیه باید هم به عنوان هدیه جذاب و ارزشمند باشد و هم یادآور اهداکننده یا رویداد خاصی باشد.

تندیس گلدان خاتم کاری
تندیس گلدان خاتم کاری

تندیس‌های صنایع دستی از هر دو ویژگی برخوردارند. به ویژه انواع تندیس با گلدان که با سلیقه اغلب افراد هم‌خوانی دارد. گفتنی است خرید تندیس گلدان مس و خاتم به صورت عمده کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *