فهرست بستن

تندیس گلدان فیروزه کوبی طرح سپاس

تندیس گلدان فیروزه کوبی
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس فیروزه کوبی شده

تندیس گلدان فیروزه کوبی یکی از تندیس های صنایع دستی لوکس و فاخر است. تندیس فیروزه کوبی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص جلوه بسیار باشکوه و متفاوتی دارد.

این تندیس به گونه‌ای طراحی شده که جلوه گلدان فیروزه کوبی را مضاعف کرده است. این محصول به طور خاص برای همایش‌های مدیران و هدایای مهمانان خارجی بسیار مناسب است.

تندیس گلدان فیروزه کوبی
تندیس گلدان فیروزه کوبی

مشخصات تندیس گلدان فیروزه کوبی طرح سپاس

تندیس گلدان فیروزه کوبی طرح سپاس مانند یک قاب فاخر برای یک اثر هنری طراحی شده است. در این تندیس گلدان فیروزه کوبی در میانه قاب معرق لیزری قرار می‌گیرد.

این قاب چوبی که طرحی مشابه محراب دارد با نقوش ظریف آراسته شده است. گلدان فیروزه کوبی به ارتفاع ۱۶ سانتی‌متر در میانه این قاب می‌درخشد.

تندیس گلدان فیروزه کوبی
تندیس گلدان فیروزه کوبی

این مجموعه بر روی یک پایه چوبی مستحکم نصب شده که مکان مناسبی برای درج نام اهدا کننده تندیس صنایع دستی است. ابعاد نهایی این کار حدود ۳۵×۱۵ سانتی‌متر است.

قیمت گلدان فیروزه کوبی

گلدان فیروزه کوبی از جمله صنایع دستی لوکس اصفهان به شمار می‌رود. در هنر فیروزه کوبی قطعات سنگ فیروزه بر روی ظروف فلزی نصب می‌شود. هرچه تعداد، تراکم و نظم قطعات فیروزه بیشتر باشد ارزش هنری کار و در نتیجه قیمت آن بالاتر است.

تندیس گلدان فیروزه کوبی
تندیس گلدان فیروزه کوبی

ضمن اینکه این هنر معمولاً بر روی ظروف مسی اجرا می‌شود که خود ارزش ذاتی دارند. بنابراین ظروف فیروزه کوبی در زمره هدایای لوکس و قیمتی قرار می‌گیرند.

البته همانطور که گفتیم با کاهش تعداد و تراکم قطعات فیروزه کیفیت فیروزه کوبی و در نتیجه قیمت آن نیز کاهش می‌یابد. بنابراین امکان خرید گلدان فیروزه کوبی ارزان نیز وجود دارد.

اما چنین محصولی از لحاظ هنری و مادی ارزش زیادی ندارد و ماندگار نخواهد بود.

تندیس گلدان فیروزه کوبی
تندیس گلدان فیروزه کوبی

هدایای تبلیغاتی خاص

تندیس گلدان فیروزه کوبی یکی از محصولاتی است که می‌توان آن را به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی خاص معرفی نمود. زیرا در مقایسه با آثار میناکاری و خاتم کاری، آثار فیروزه کوبی در بازار محدودتر است.

به تبع آن خرید این محصولات به عنوان هدایای تبلیغاتی نیز چندان رایج نیست. به همین دلیل یک هدیه تبلیغاتی لوکس،‌ متمایز و ماندگار خواهد بود.

تندیس گلدان فیروزه کوبی
تندیس گلدان فیروزه کوبی

در نظر داشته باشید خرید هدایای تبلیغاتی خاص می‌تواند در جلب و وفاداری مشتریان تأثیر بسزایی داشته باشد.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *