فهرست بستن

تندیس چوبی و میناکاری طرح معلم

تندیس میناکاری معلم
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری طرح معلم

تندیس میناکاری معلم یکی از زیباترین تندیس های صنایع دستی است. طراحی هنری و متفاوت این تندیس آن را به یک هدیه خاص و ماندگار تبدیل کرده است.

انواع تندیس چوبی روز معلم با قیمت ارزان در بازار فراوان است. اما تندیس میناکاری روز معلم یک هدیه ارزنده و شکیل درخور مقام معلم است.

تندیس میناکاری معلم
تندیس میناکاری معلم

مشخصات تندیس چوبی و میناکاری طرح معلم

تندیس میناکاری طرح معلم یک نمونه تندیس میناکاری است که بدنه چوبی آن نیز از طراحی خاصی برخوردار است. بدنه چوبی این تندیس با یک ایده ساده اما خلاقانه طراحی شده است.

به خاطر این ایده جذاب، این محصول به عنوان هدیه تبلیغاتی خلاقانه نیز کارایی دارد. طراح این محصول با استفاده از چوب‌های رنگارنگ جلوه بسیار زیبایی به کالیگرافی معلم داده است.

تندیس میناکاری معلم
تندیس میناکاری معلم

استفاده از مولتی طلایی رنگ در عنوان معلم نیز بر جلوه کار افزوده است. این تندیس زیبا و خاص با نصب یک بشقاب میناکاری با قطر ۱۰ سانتی‌متر به یک هدیه ارزشمند تبدیل شده است.

پایه این تندیس نیز علاوه بر تکمیل زیبایی تندیس برای درج پلاک اختصاصی اهداکننده نیز کارآمد است. ابعاد تندیس طرح روز معلم در نهایت ۲۹×۱۸ سانتی‌متر خواهد بود.

تندیس میناکاری معلم
تندیس میناکاری معلم

تندیس چوبی روز معلم

انواع تندیس چوبی روز معلم با هنر معرق لیزری ساخته می‌شوند. به سبب سهولت کار با لیزر این محصولات به عنوان هدیه ارزان روز معلم فروش بالایی دارند.

اما همین کیفیت و قیمت پایین موجب می‌شود این محصولات ماندگاری زیادی نداشته باشند. ضمن اینکه شایسته است برای بزرگداشت مقام معلم هدیه‌ای متناسب با ارزش زحمات و خدمات این قشر تدارک دیده شود.

بر این اساس انواع تندیس های صنایع دستی به عنوان هدیه روز معلم انتخاب بسیار خوبی است.

تندیس میناکاری معلم
تندیس میناکاری معلم

قیمت تندیس میناکاری معلم

قیمت تندیس میناکاری یکی از مزایای آن در مقایسه با سایر تندیس های صنایع دستی محسوب می‌شود. در محصولاتی مانند تندیس خاتم کاری یافتن یک تندیس هدیه ارزان قیمت ممکن نیست.

اما تندیس های میناکاری علاوه بر تنوع طرح و رنگ در زمینه قیمت نیز تنوع بالایی دارند. لذا یک مجموعه به راحتی می‌تواند با سفارش عمده تندیس میناکاری برای روز معلم محصولی ارزشمند با قیمت مناسب خریداری نماید.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *