فهرست بستن

تندیس مشبک چوبی و میناکاری طرح پارسه

تندیس مشبک میناکاری شده
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس مشبک میناکاری پارسه

تندیس مشبک میناکاری شده پارسه یک نمونه تندیس میناکاری شیک و ساده است. طراحی تمام اجزا در این محصول سادگی چشم‌نوازی دارد.

این سادگی بدنه تندیس معرق و مشبک کاری موجب زیبایی خیره کننده بشقاب میناکاری در این محصول شده است. جلوه هنر میناکاری به تنهایی برای ایجاد نمای تحسین‌برانگیز این تندیس کافی است.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری شده

علاوه بر آن طراحی این محصول در برگیرنده مفهوم خاصی نیست و لذا به عنوان تندیس هدیه در شرایط مختلف قابل استفاده است.

مشخصات تندیس مشبک چوبی و میناکاری طرح پارسه

تندیس میناکاری طرح پارسه بر اساس یکی از اصول زیبایی شناسی خلق شده است. بر مبنای این اصل، تلفیق دو اثر پرکار و ساده جلوه بسیار بیشتری خواهد داشت.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری شده

بر این اساس یک اثر میناکاری با نقوش درهم و ظریف نباید در کنار یک اثر پرنقش و نگار دیگر قرار گیرد. زیرا جلوه چنین هنری در کنار یک اثر یکنواخت و نسبتاً ساده بیشتر خواهد بود.

در این محصول زمینه کار یک صفحه مستطیل شکل مشبک کاری شده با نقوش یکنواخت اسلیمی است. به اضافه اینکه در ساخت صفحه زمینه و پایه تندیس از یک چوب تیره رنگ استفاده شده است.

در نتیجه بشقاب میناکاری با یک پس زمینه یکنواخت به نقطه کانونی تندیس تبدیل شده است.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری شده

خرید تندیس معرق و مشبک میناکاری

انواع تندیس معرق و مشبک کاری به عنوان هدایای تبلیغاتی ارزان فروش بالایی دارند. اما سازمان‌های بزرگ و معتبر ترجیح می‌دهند هدیه‌ای ارزشمند و اختصاصی به مخاطبان خود اهدا کنند.

تندیس های صنایع دستی حاصل افزودن یک اثر ارزشمند صنایع دستی به تندیس های چوبی هستند. با افزودن آثار میناکاری، خاتم کاری، مس و پرداز و فیروزه کوبی به یک تندیس چوبی یک هدیه ارزشمند با قیمت مناسب تولید می‌شود.

تندیس مشبک میناکاری
تندیس مشبک میناکاری شده

قیمت تندیس مشبک میناکاری شده

تندیس معرق و مشبک چوبی یکی از هدایای تبلیغاتی ارزان به شمار می‌رود. در نتیجه تندیس چوبی میناکاری نیز با قیمت مناسبی عرضه می‌شود. زیرا در خرید عمده آثار صنایع دستی تخفیف قابل توجهی لحاظ می‌شود.

در نتیجه قیمت عمده تندیس چوبی میناکاری تقریباً معادل قیمت اثر میناکاری به کار رفته در آن است. در حالی که در چنین محصولاتی اثر میناکاری به صورت یک هدیه اختصاصی در قالبی شکیل ارائه می‌شود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *