فهرست بستن

تندیس بته جقه میناکاری شده طرح سماء

تندیس میناکاری سماء
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس بته جقه میناکاری سماء

تندیس میناکاری سماء یک نمونه تندیس ارزان قیمت با طراحی خلاقانه است. طراحی خلاقانه تندیس و استفاده از نقش آشنای بته جقه در این محصول موجب شده این طرح در نظر اغلب افراد و مقبول و خوشایند باشد.

از لحاظ مفهومی در این محصول عناصر خاصی استفاده نشده و به همین دلیل برای موقعیت‌های مختلف قابل استفاده است.

تندیس میناکاری سماء
تندیس میناکاری سماء

مشخصات تندیس بته جقه میناکاری طرح سماء

تندیس بته جقه میناکاری طرح سماء یک نمونه تندیس ارزان قیمت اما ارزشمند است. طراحی خلاقانه تندیس و ساخت یک پلاک میناکاری اختصاصی این محصول را به یک نمونه تندیس میناکاری خاص تبدیل کرده است.

طراحی ساده تندیس چوبی در این کار با استفاده از رنگهای مختلف چوب انجام شده است. انتخاب دقیق این طیف رنگی موجب شده زمینه‌ای زیبا و دلنشین ایجاد شود.

بر خلاف اغلب تندیس های صنایع دستی در این محصول از یک اثر میناکاری آماده استفاده نشده است. بلکه به طور اختصاصی یک پلاک مینیاتوری به شکل بته جقه برای این کار تولید شده است.

تندیس میناکاری سماء

پلاک میناکاری این تندیس حدود ۵/۷ سانتی‌متر ارتفاع دارد. ارتفاع کلی تندیس با در نظر گرفتن پایه کار نیز حدود ۲۲ سانتی‌متر است.

سفارش تندیس ارزان

برخی تصور می‌کنند انواع تندیس میناکاری از جمله تندیس های صنایع دستی با قیمت بالا هستند. در حالی که تندیس ارزان در میان انواع تندیس میناکاری کم نیست.

این محصولات با استفاده از یک اثر میناکاری کوچک بر روی یک تندیس نسبتاً ساده تولید می‌شوند. ضمن اینکه سفارش صنایع دستی به صورت عمده نیز در کاهش قیمت آن بسیار تأثیرگذار است.

تندیس میناکاری سماء
تندیس میناکاری سماء

خرید تندیس میناکاری

فروش تندیس میناکاری به صورت عمده در بیشتر فروشگاه‌های صنایع دستی صورت می‌گیرد. کافی است یک نمونه تندیس میناکاری انتخاب کرده و در مورد تغییرات دلخواه خود با کارشناس فروش مشورت کنید.

خرید تندیس میناکاری سماء

با بررسی قیمت انواع تندیس و نحوه سفارشی سازی آنها می‌توانید طرح مطلوب خود را انتخاب کنید. در این مرحله برآورد قیمت محصول انجام شده و در صورت رضایت مشتری فرایند تولید آغاز می‌شود.

تندیس میناکاری سماء
تندیس میناکاری سماء

در تمامی مراحل ثبت سفارش، آماده‌سازی محصول، بسته‌بندی سفارشات اطلاعات کافی به مشتری ارائه می‌شود. به عبارت دیگر تمامی مراحل کار به صورت اینترنتی انجام شده و محصولات در سلامت کامل به مشتری تحویل داده می‌شود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *