فهرست بستن

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری و ان یکاد
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده و ان یکاد

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح محیا یکی از تندیس های صنایع دستی با قیمت مناسب است. این محصول در عین سادگی از زیبایی کافی برخوردار می‌باشد.

تندیس آیه و ان یکاد به عنوان هدیه تبلیغاتی مذهبی یا هدیه یادبود مراسم مختلف کارایی خوبی دارد. مهمترین نکته این است که خرید تندیس میناکاری خرید یک هدیه ارزشمند در عین حمایت از صنایع دستی و هنرمندان بومی کشور است.

تندیس میناکاری و ان یکاد
تندیس میناکاری و ان یکاد

مشخصات تندیس میناکاری و ان یکاد طرح محیا

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح محیا از جمله تندیس های میناکاری است که به عنوان تندیس هدیه ارزان تولید شده است. بدنه چوبی این تندیس طراحی ساده‌ای دارد و تنها قالبی برای ارائه بشقاب میناکاری است.

البته همین طراحی ساده هنرمندانه اجرا شده و تصویری چشم‌نواز دارد. درج آیه و ان یکاد نیز بر ارزش این محصول افزوده است. بشقاب میناکاری به قطر ۱۰ سانتی‌متر هدیه ارزشمند این تندیس محسوب می‌شود.

تندیس میناکاری و ان یکاد
تندیس میناکاری و ان یکاد

به اضافه اینکه با نصب پلاک اختصاصی اهداکننده، این هدیه ارزشمند در قالبی شکیل و اختصاصی ارائه می‌شود. ابعاد نهایی این تندیس حدود ۲۷×۱۶ سانتی‌متر است.

خرید تندیس میناکاری طرح محیا

به طور کلی تندیس آیه و ان یکاد کاربردهای فراوانی دارد. باور عمومی به فواید آیه و ان یکاد سبب شده اغلب افراد به داشتند قابی از این آیه شریفه علاقمند باشند.

تندیس میناکاری و ان یکاد
تندیس میناکاری و ان یکاد

لذا تندیس و ان یکاد به عنوان هدیه تبلیغاتی،‌ هدیه یادبود و یا تندیس تقدیر و تشکر بسیار مناسب است. ضمن اینکه این محصول برای شرایط و مناسبت‌های مختلف قابل استفاده است.

لذا سازمان‌های بزرگ می‌توانند با خرید تندیس به صورت عمده در موارد مختلف از آن به عنوان هدیه اختصاصی خود استفاده کنند.

قیمت تندیس میناکاری طرح محیا

انواع تندیس صنایع دستی با قیمت بالا در بازار فراوان است. اما تندیس طرح محیا یک نمونه تندیس میناکاری است که به خاطر طراحی ساده بدنه چوبی آن قیمت مناسبی دارد.

تندیس میناکاری و ان یکاد
تندیس میناکاری و ان یکاد

می‌توان گفت قیمت تندیس طرح محیا در خرید عمده، معادل قیمت بشقاب میناکاری نصب شده بر روی آن است. بدیهی است چنین محصولی یک انتخاب ایده‌آل برای هدایای سازمانی در تیراژ‌ بالا است.

ضمن اینکه خرید تندیس صنایع دستی با خرید هدایای تبلیغاتی ارزان قیمت موجود در بازار قابل مقایسه نیست.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *