فهرست بستن

تندیس میناکاری شده طرح لوح تقدیر

تندیس میناکاری لوح تقدیر
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری شده لوح تقدیر

تندیس میناکاری لوح تقدیر محصولی است که با تمرکز بر لوح تقدیر طراحی شده است. در این محصول با استفاده از رنگهای طلایی و نقره‌ای یک لوح یادبود جذاب و ماندگار ساخته شده است.

قرارگیری یک گلدان میناکاری در کنار لوح سپاس نیز زیبایی و ارزش کار را دوچندان نموده است.

مشخصات تندیس میناکاری شده طرح لوح تقدیر

تندیس لوح یادبود از تلفیق یک اثر ارزشمند میناکاری با یک لوح تقدیر مدرن ساخته شده است. استفاده از مولتی طلایی و نقره‌ای برای ساخت لوح تقدیر و نقوش حاشیه آن در جلب توجه مخاطب نقش بسزایی دارد.

تندیس میناکاری لوح تقدیر
تندیس میناکاری لوح تقدیر

در کنار آن، گلدان میناکاری به ارتفاع ۲۰ سانتی‌متر نیز به عنوان یک اثر هنری ارزشمند مکمل این هدیه یادبود است. تمامی این اجزا بر روی یک پایه جعبه مانند به ابعاد ۲۲×۵×۴ سانتی‌متر قرار می‌گیرند.

تندیس لوح یادبود مناسبتی

تندیس لوح یادبود از جمله محصولاتی است که برای مناسبت‌های مختلف سال کارایی دارد. ارگان‌های مختلف برای لوح تقدیر روز پزشک، لوح تقدیر روز پرستار،‌ لوح تقدیر روز کارمند، لوح تقدیر روز خبرنگار و امثال آن در پی محصولاتی شکیل و ماندگار هستند.

تندیس میناکاری لوح تقدیر
تندیس میناکاری لوح تقدیر

تندیس های میناکاری از جمله محصولاتی هستند که برای هر مناسبتی کارایی دارند. حاصل ترکیب لوح تقدیر و یک اثر صنایع دستی محصولی تماشایی و ارزشمند است که برای تقدیر از تمام افراد یک هدیه شایسته است.

مزایای تندیس های صنایع دستی

ارزش تندیس های صنایع دستی به عنوان هدایای تبلیغاتی و هدایای یادبود بیش از قیمت و کیفیت به اصالت این محصولات مربوط است.

تندیس میناکاری لوح تقدیر
تندیس میناکاری لوح تقدیر

این محصولات نماد هنرهای اصیل ایرانی هستند که در قالبی نو و با کاربردی تازه ارائه می‌شوند. از این رو چنین محصولاتی به ویژه برای هدیه به مهمانان خارجی بهترین گزینه هستند.

قیمت تندیس لوح تقدیر

قیمت تندیس لوح تقدیر با ارزیابی کارایی این محصول به عنوان یک هدیه یادبود، یک اثر صنایع دستی و یک لوح تقدیر بسیار مناسب است.

تندیس میناکاری لوح تقدیر
تندیس میناکاری لوح تقدیر

به عبارت دیگر اگر قصد خرید هریک از موارد فوق به صورت جداگانه را داشته باشید باید هزینه بیشتری بپردازید. ضمن اینکه تندیس لوح یادبود یک مجموعه شکیل و ماندگار است که جلوه بسیار بهتری در مقایسه با هدایای تبلیغاتی جداگانه دارد.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *