فهرست بستن

تندیس میناکاری روز زن (هدیه روز مادر)

تندیس میناکاری روز زن
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس هدیه میناکاری روز زن

تندیس میناکاری روز زن یکی از تندیس های مفهومی با موضوع بزرگداشت مقام زن است. این محصول به عنوان تندیس هدیه روز زن برای تقدیر از بانوان شاغل در مؤسسات و سازمان‌های مختلف یک گزینه ایده‌آل است.

قرارگیری تصویر نمادینی از بانوی محجبه ایرانی در کنار هنر میناکاری و معرق لیزری نمای جذابی در این محصول پدید آورده است.

تندیس میناکاری روز زن
تندیس میناکاری روز زن

مشخصات تندیس میناکاری روز زن

تندیس میناکاری روز زن از تلفیق ابزارها و هنرهای مختلف ساخته شده است. یک صفحه دو لایه چوبی با دو رنگ متضاد به عنوان زمینه این کار انتخاب شده است.

لایه رویی با نقوش اسلیمی مشبک کاری شده و یادآور نقوش پنجره‌های سنتی ایرانی است. تصویر نمادین بانوی ایرانی از جنس مولتی با رنگهای مشکی و طلایی نماد اختصاصی این محصول است.

تندیس میناکاری روز زن
تندیس میناکاری روز زن

در کنار آن یک بشقاب میناکاری نقش زیباترین بخش تندیس را ایفا می‌کند. این مجموعه بر روی یک پایه چوبی به ابعاد ۲۰×۵×۳ قرار گرفته که فضای مناسبی برای درج نام اهداکننده است.

ابعاد نهایی این محصول با در نظر گرفتن پایه کار حدود ۲۰×۳۰ سانتی‌متر است.

تندیس هدیه روز مادر

تندیس هدیه روز زن و روز مادر یک انتخاب ایده‌آل برای یکی از هدایای تبلیغاتی سازمانی است. همواره بخشی از هدایای سازمانی به هدایای مناسبتی اختصاص دارد.

تندیس میناکاری روز زن
تندیس میناکاری روز زن

روز مادر و روز زن از جمله مهمترین مناسبت‌های سالیانه است. این مناسبت بهترین زمان برای بزرگداشت بانوان برتر،‌ بانوان برگزیده یا پیشکسوت است.

امروزه از ترکیب صنایع دستی با نمادهای اختصاصی هر مناسبت هدایای شکیل و جذابی تولید می‌شود.

چرا تندیس میناکاری؟

در مقایسه با انواع تندیس هدیه موجود در بازار، تندیس میناکاری مزایای فراوانی دارد. اول اینکه بشقاب و گلدان میناکاری از جمله محصولاتی هستند که مورد پسند اغلب افراد قرار می‌گیرند.

تندیس میناکاری روز زن
تندیس میناکاری روز زن

دوم اینکه امکان یافتن آثار میناکاری با قیمت مناسب نیز وجود دارد. سوم اینکه در سفارش تندیس های صنایع دستی در تیراژ‌ بالا تخفیف زیادی به خریدار داده می‌شود.

چهارم اینکه سفارش محصول اختصاصی نیز در این حوزه امکان‌پذیر است. بنابراین در مجموع، تندیس میناکاری از یک سو به عنوان صنایع دستی جلوه و ارزش قابل توجهی دارد و از سوی دیگر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سفارشی با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *