فهرست بستن

تندیس میناکاری وان یکاد طرح ثمین

تندیس میناکاری ثمین
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری وان یکاد

تندیس میناکاری ثمین طرح آیه وان یکاد یکی از چندین نمونه تندیس میناکاری با طرح آیه و ان یکاد است. درج آیه شریفه و ان یکاد و طراحی مدرن و جذاب این محصول، آن را به یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی تبدیل کرده است.

تلفیق هنرهای سنتی و مدرن در این تندیس میناکاری تصویری چشم‌نواز پدید آورده و آن را به بهترین هدیه یادبود تبدیل کرده است.

تندیس میناکاری ثمین
تندیس میناکاری ثمین

مشخصات تندیس میناکاری و ان یکاد طرح ثمین

تندیس میناکاری طرح ثمین از یک بدنه چوبی با طراحی مدرن و یک بشقاب میناکاری تشکیل شده است. بخش بدنه از یک صفحه زمینه چند لایه و یک پایه چوبی تشکیل شده است.

در ساخت صفحه زمینه از ورق‌های چوبی با رنگ‌های مختلف و در اشکال متفاوت استفاده شده است. در بخش میانی زمینه تندیس آیه و ان یکاد درج شده است.

تندیس میناکاری ثمین
تندیس میناکاری ثمین

بخشی از زمینه کار به شیوه مشبک کاری با نقوش زیبا آراسته شده است. بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز در بالای تندیس نصب شده است.

در نهایت این اجزا بر روی یک پایه چوبی نصب می‌شود و حدود ۲۶ سانتی‌متر ارتفاع و ۱۶ سانتی‌متر عرض خواهد داشت.

خرید تندیس میناکاری طرح آیه و ان یکاد

در میان تندیس های میناکاری اصفهان طرح آیه و ان یکاد بسیار محبوب و پرفروش است. به خاطر باور عمومی مردم به فواید آیه و ان یکاد این محصول نه فقط به عنوان هدیه تبلیغاتی بلکه به عنوان یک وسیله دکوری نیز فروش بالایی دارد.

تندیس میناکاری ثمین

به همین دلیل در میان تندیس های میناکاری نمونه های متنوعی با طرح این آیه شریفه وجود دارد. برخی محصولات با طرح کلاسیک و برخی دیگر با طرح مدرن ساخته می‌شوند.

وجود بشقاب میناکاری به عنوان یک محصول ارزشمند وجه مشترک تمام این محصولات است.

 

تندیس میناکاری ثمین
تندیس میناکاری ثمین

خرید هدایای تبلیغاتی

تندیس های میناکاری یکی از محصولاتی است که به عنوان هدایای تبلیغاتی صنایع دستی جلوه بسیار درخشانی دارند. ارزش بالای این محصولات حاصل طراحی اصیل و اجرای ظریف و هنرمندانه آنها است.

البته خرید صنایع دستی به طور عمده در کاهش قیمت آن تأثیر چشمگیری دارد. بنابراین اگر قصد خرید هدایای تبلیغاتی ارزان را داشته باشید با کاهش کیفیت و ابعاد کار می‌توانید محصول دلخواه خود را با قیمت ارزان سفارش دهید.

 

تندیس میناکاری ثمین
تندیس میناکاری ثمین

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *