فهرست بستن

تندیس میناکاری و ان یکاد طرح ثنا

تندیس میناکاری ثنا
5/5 - (1 امتیاز)

تندیس میناکاری و ان یکاد

تندیس میناکاری ثنا با آیه شریفه و ان یکاد یکی از چندین نمونه تندیس میناکاری با طرح آیه و ان یکاد است. طراحی این محصول با الهام از مفهوم ثنا و ستایش به خلق محصولی شکیل و فاخر منجر شده است.

این تندیس مینا کاری به عنوان هدیه یادبود مراسم تجلیل یا هدایای تبلیغاتی مذهبی انتخاب مناسبی است.

تندیس میناکاری ثنا
تندیس میناکاری ثنا

مشخصات تندیس میناکاری ثنا

تندیس میناکاری طرح ثنا با طرحی انتزاعی و مدرن طراحی شده است. طراحی ساده و متقارن این تندیس یادآور دستان رو به آسمان و به عبارتی مفهوم ثنا و ستایش است.

بدنه چوبی تندیس از سه بخش با دو رنگ متضاد تشکیل شده است. در بخش میانی که به رنگ روشن است آیه شریفه و ان یکاد درج شده است. دو بخش کناری از چوب تیره رنگ و به صورت مشبک ساخته شده است.

تندیس میناکاری ثنا
تندیس میناکاری ثنا

بشقاب میناکاری به قطر ۹ سانتی‌متر نیز بر بالای بخش میانی نصب شده است. البته ترکیب رنگی و نقوش اجزای مختلف به دلخواه مشتری قابل تغییر است.

این مجموعه در نهایت بر روی یک پایه چوبی نصب شده و تندیسی به ابعاد ۲۸×۱۶ خلق می‌شود.

هدایای تبلیغاتی مذهبی

هدایای تبلیغاتی مذهبی برای بسیاری از مؤسسات و سازمان‌های دولتی لازم است. در این بین، تندیس‌هایی که آیه و ان یکاد بر آنها درج شده محبوبیت بیشتری دارند.

تندیس میناکاری ثنا
تندیس میناکاری ثنا

این محصولات برای تقدیر از افراد مختلف، بزرگداشت مناسبت‌های خاص و همایش‌های مختلف کارایی دارند. ضمن اینکه طرح‌های متنوعی در بازار با طرح این آیه شریفه وجود دارد.

لذا از لحاظ تنوع طرح و قیمت، گزینه‌های متعددی در اختیار مشتریان قرار دارد.

تندیس میناکاری ثنا
تندیس میناکاری ثنا

هدایای تبلیغاتی ارزان

هدایای تبلیغاتی ارزان در بازار فراوان است اما هیچکدام ماندگاری زیادی نزد مشتری ندارند. در حالی که هدایای تبلیغاتی صنایع دستی به خاطر ارزش ذاتی این محصولات ماندگاری بالایی دارند.

تندیس میناکاری از جمله محصولات فاخر در این زمینه محسوب می‌شود. برخی نمونه‌های این محصولات قیمت بسیار بالایی دارند ولی مدل‌هایی مانند تندیس میناکاری طرح ثنا با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند.

تندیس میناکاری ثنا
تندیس میناکاری ثنا

ضمن اینکه در خرید عمده، قیمت نهایی محصولات بسیار به صرفه خواهد بود. در مقابل، محصولی به عنوان هدیه به مشتری ارائه می‌شود که به خاطر وجه زیبایی و ارزش هنری نزد او ماندگار خواهد بود.

 

منبع : کافه مینا CafeMina.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *